Nie tylko oklejanie samochodów – poznaj Racing Logistics

Racing Logistics sp. z o.o. to firma, której specjalnością jest nie tylko oklejanie samochodów. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące stylizację nadwozia czy przyciemnianie szyb. Zanim jednak zajęliśmy się tym na szeroką skalę, nasza działalność koncentrowała się wokół organizacji wyścigów samochodowych.

Organizacja wyścigów samochodowych – od tego się zaczęło

Od 2008 roku zajmujemy się profesjonalną organizacją wyścigów samochodowych i organizacją pokazów samochodowych nie tylko w Olsztynie, ale i na terenie całej Polski.

Przygotowując się do tego rodzaju wydarzeń, oklejanie samochodów i oklejanie motocykli realizowaliśmy wyłącznie na potrzeby organizowanych eventów. To skłoniło nas do rozszerzenia działalności o dodatkowe usługi – po to, aby z naszych umiejętności mogli korzystać także inni.

Naszą flagową imprezą jest Night Power.

nightpower-2 O nas

Profesjonalne oklejanie samochodów

W 2012 roku otworzyliśmy nowy dział naszej firmy – Racing Logistics Performance oferujący profesjonalne oklejanie pojazdów, w tym oklejanie samochodów wyścigowych oraz innych pojazdów dla motosportu. Obecnie zmiana koloru auta oferowana jest także dla klientów indywidualnych.

Z miłości do motoryzacji…

Racing Logistics wywodzi się z pasji do motoryzacji. Nasze umiejętności od wielu lat testowane są w wyścigach, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy wysoką jakość realizacji – niezależnie do tego, czy chodzi o zmianę koloru auta folią samochodową, przyciemnianie szyb, stylizację nadwodzia, czy oklejanie wnętrza pojazdu.

Zapraszamy do współpracy!