Organizacja eventów motoryzacyjnych – Olsztyn

Racing Logistics sp. z o.o. to firma, której specjalnością jest nie tylko oklejanie samochodów. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące stylizację nadwozia czy przyciemnianie szyb. Zanim jednak zajęliśmy się tym na szeroką skalę, nasza działalność koncentrowała się wokół organizacji wyścigów samochodowych.

Organizacja wyścigów samochodowych – od tego się zaczęło

Od 2008 roku zajmujemy się profesjonalną organizacją wyścigów samochodowych i organizacją pokazów samochodowych nie tylko w Olsztynie, ale i na terenie całej Polski.

Przygotowując się do tego rodzaju wydarzeń, oklejanie samochodów i oklejanie motocykli realizowaliśmy wyłącznie na potrzeby organizowanych eventów. To skłoniło nas do rozszerzenia działalności o dodatkowe usługi – po to, aby z naszych umiejętności mogli korzystać także inni.

Naszą flagową imprezą jest Night Power.

nightpower-2 Organizacja imprez

Zorganizujemy dla Ciebie każdy, nawet najtrudniejszy event – zwłaszcza motoryzacyjny!

Organizacja eventów motoryzacyjnych w Olsztynie oraz innych miastach nie ma przed nami żadnych tajemnic. Kierując się mottem: „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudniejsze do zrealizowania”, organizujemy imprezy wyścigowe w nietypowych miejscach. To jednak dopiero początek, ponieważ zakres naszych możliwości jest znacznie szerszy.

Imprezy samochodowe – nasza oferta

Nasza oferta obejmuje imprezy samochodowe w wielu wariantach. Chociaż naszym „konikiem” są imprezy wyścigowe, zajmujemy się organizacją eventów takich jak np. pokazy samochodowe. W zakresie naszych kompetencji leży także organizacja wystaw motoryzacyjnych, które wyróżniają się nieprzeciętną elegancją oraz wyjątkowym charakterem. Realizowane z uwzględnieniem detali, na długo zapadają w pamięci uczestników.

Ponadto naszą specjalnością jest organizacja:

  • wyścigów samochodowych
  • pokazów driftu
  • gal walk MMA, K1 i Boksu
  • motoryzacyjnych atrakcji dla dzieci
  • targów
  • wystaw motoryzacyjnych
  • imprez okolicznościowych w galeriach handlowych
  • co drive-ów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, by poznać więcej szczegółów i omówić warunki współpracy. Zachęcamy również do poznania oferty na oklejanie samochodów.